لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

بار دیگر تنبیه بی رحمانه یک دانش آموز

0 803

بار دیگر تنبیه بی رحمانه یک دانش آموزتنبیه دانش آموز

خبر هایی که هر چند وقت یکبار از نوع برخورد برخی معلمان با دانش‌آموزان در گوشه و کنار به گوش می‌رسد که با واکنشها و تبعات ناگوار این برخوردها جز تأسف خوردن در جامعه حاصلی ندارد. و اما اینبار تنبیه تلخ دانش آموزان در شهرستان قاین تکرار شد.

اینبار تصویر منتشر شده ای در فضای مجازی از تنبیه یک دانش آموزان در یکی از مدارس قاین، که تصویر توسط خود معلم این مدرسه منتشر شد. بنا به گفته دانش آموزان به دلیل کم شدن نمره تنبیه می شوند.

پدر یکی از دانش آموزان

یکی ز این پدر ها با اظهار این که در یکی از روستاهای قاین زندگی می کنم وبا هزاران بدبختی هزینه تحصیل فرزندم را تامین میکنم وهرروز مدرسه یک پولی را از ما میخواهد وبه هرصورتی که هست پول را می دهیم تا فرزندم درس بخواند.

وی گفت: امروز که شاهد کتک خوردن فرزندم بودم با خود گفته ام اگر ترک تحصیل کند بهتر از این است که به این صورت کتک بخوردوآبرویش جلوی دوستانش برود.

پدراین دانش آموزگفت:

به گفته فرزندم چون نمره ما کم شده بود معلم مارا تنبیه کرد ومعلم چه حقی داشته است که به این طرز فجیع فرزندان مارا برای یک نمره به باد کتک بگیرد.

پدر این دانش آموز گفت: این تنبیه هاقبلا هم دراین مدرسه اتفاق افتاده است وکسی پیگیری نکرده است.

برادر یکی دیگر از دانش آموزان نیز اظهارداشت:

برادرم در امتحان نمره کمی گرفته بود ومعلم او وتعدادی از همکلاسی هایش را به این طرز فجیع کتک می زند وماهم پیگیر این موضوع خواهیم بود وقطعا شکایت خواهیم کرد.

کهن ترابی رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان نیز با بیان این که هنوز دراین زمینه گزارشی دریافت نشده است گفت: موضوع پیگیری خواهد شد وقطعا برخورد جدی دراین زمینه خواهیم داشت.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ