لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

تصاویری که چند لحظه قبل از مرگ‌تان می‌بینید

تصاویری که چند لحظه قبل از مرگتان می‌بینیدمرگ

در مطالعات جدید بدست آمده ، کسانی که مرگ را تجربه کرده اند به معنای واقعی کلمه، زندگیشان در یک لحظه از پیش چشمانشان رد شده. اما چه چیزی چند لحظه قبل از مرگ می بینیم؟

از توضیحات نجات‌یافتگان تجارب نزدیک مرگ

گزارش حیرت‌آوری را به دقت بررسی کرده و دریافته است که لحظاتی پیش از یک بحران مرگبار بالقوه، خاطرات از پیش چشمان‌تان می‌گذرند.

نجات‌یافتگانی که در این مطالعه شرکت کردند، جزئیات مشاهده چندین واقعه از زندگی‌شان را در مواجه با مرگ شرح دادند ـ که ترتیب زمانی نداشتند و حتی برخی همزمان روی دادند.

تیمی از دانشگاه هداسا در اورشلیم

هفت گزارش از تجارب نزدیک به مرگ را بررسی کرد و اعتقاد دارند این پدیده ممکن است توسط بخشی از مغز ایجاد شود که خاطرات‌مان را ذخیره می‌کند و یکی از آخرین بخش‌هایی است که تحت تاثیر کمبود اکسیژن و از دست دادن خون قرار می‌گیرد.

گزارش مرگ

این گزارش بدست آمده که در نشریه‌ی آگاهی و شناخت منتشر شد، می‌گوید خاطرات اغلب منشاء عاطفی دارند. انگار قرن‌ها است که آن‌جایی. من در ابعاد زمانی/مکانی نبودم پس پاسخ به این سوال غیرممکن است. یک لحظه، و هزارسال … هردو یا هیچکدام

همه‌ موارد به یکباره اتفاق افتاد، یعنی تعدادی از اتفاقات تجربه‌ی نزدیک به مرگ من همزمان با دیگر اتفاقات رخ می‌داد، اگرچه ذهن انسانی من آن‌ها را به وقایع مجزایی تبدیل می‌کند.

تصاویری که چند لحظه قبل از مرگ‌تان می‌بینید

شرکت‌کننده‌ی دیگری که مرگ را تجربه کرده گفت:‌

” من می‌توانستم شخصا به درون هر فردی وارد شوم و دردی را که در طول زندگی‌شان کشیده بودند را احساس کنم … من اجازه داشتم آن بخش از آن‌ها را ببینم و خودم آن‌چه را احساس کرده بودند، حس کنم. ”

این گزارش می‌گوید:

“‌تجربه‌ی دوباره وقایع زندگی یک نفر، که ال‌آر‌ای (تجربه‌ی مرور زندگی) نامیده می‌شود، پدیده‌ای با ویژگی‌های مشخص است، و اجزای ریزتر آن نیز ممکن است در افراد سالم مشهود باشد.

این موضوع نشان می‌دهد که نمایش وقایع زندگی به صورت یک سلسله وقایع، در سیستم شناختی قرار دارد، و احتمالا در شرایط روانشناختی و فشار جسمانی شدید بیش‌تر بروز یابد. ”

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE