لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

آموزش روش دور زدن حالت روح در تلگرام

0 840

ترفند تلگرام

چگونه متوجه شویم شخصی به حالت روح در تلگرام است

با وجود اپلیکیشن های مختلف که چند قابلیت بیشتر از نسخه ی اصلی تلگرام دارند از جمله حالت روح یا مخفی اما می خواهیم بدانیم چه کسیانی در حالت روح در تلگرام هستند؟

اپلیکیشن های مختلف نظیر موبوگرام، تلگراف، آی تله، آی گرام و… بر پایه ی تلگرام نوشته شده اند که قابلیت های بیشتری نسبت به نسخه ی اصلی تلگرام دارند. یکی از این قابلیت ها حالت روح یا حالت مخفی است. به گونه ایکه هنگام فعال بودن این حالت پیام هایی خوانده شده اند به صورت خوانده نشده برای مخاطب مشخص می شود و اصطلاحاً تیک دوم آن نمی خورد. اما این حالت را با استفاده از ترفندی می توان دور زد. برای مثال اگر برای شخصی پیغامی می فرستید اما مطمئن نیستید که شخص واقعاً پیام ها را نخوانده است یا شک دارید که از حالت روح استفاد کردهاست با استفاده از این روش می توانید آنلاین بودن او شوید.

ترفندهای دور زدن حالت روح در تلگرام:

ترفند اول: فرستادن پیام صوتی

در تلگرام وقتی که یک پیام صوتی برای فردی ارسال می کنید، تا زمانی که فرد پیام را باز نکرده ، یک علامت نقطه در کنار زمان شمار پیام قرار دارد. هنگامی که طرف مقابل این پیام صوتی را گوش می کند این نقطه می رود. این یک نکته جالب است که خیلی ها از آن بی خبرند.

پس بعد از پیام متنی خود یک پیام صوتی با هر محتوایی (حتی یک ثانیه ای) برای دوست خود بفرستید. به محض این که او این پیام صوتی را گوش کند، این نقطه از بین می رود و متوجه می شوید که او آنلاین است و پیام شما را باز کرده و خوانده است.

ترفند تلگرام

ترفند دوم: ایجاد کانال در تلگرام

راه دیگر ساخت یک کانال تلگرام و دعوت از دوست تان است. به گونه ای که تنها شما و دوست تان در کانال باشید. نام و محتوای کانال مهم نیست می تواند به صورت دلخواه باشد. بعد از آن کافی است یک پیام داخل کانال بفرستید. در این حالت تعداد مشاهده ی پیام عدد ۱ خواهد بود (که مشاهده توسط خودتان است).

اکنون اگر دوست تان هم از کانال بازدید کند تعداد مشاهده ی پیام به ۲ تغییر خواهد کرد. به این معنا که او آنلاین است و از کانال و پیام ارسالی شما دیدن کرده است.

ترفند تلگرام

ترفند سوم: چت محرمانه

چت محرمانه یا Secret Chat یکی از ویژگی های ویژه ی تلگرام است که با آن می توانید با طرف مقابل به صورت رمزنگاری شده، بدون ایجاد ردپا و با امکان حذف خودکار پیام ها چت کنید. با استفاده از این قابلیت نیز می توان به آنلاین شدن شخص نیز پی برد.

بدین صورت که ابتدا در صفحه ی اطلاعات شخص در تلگرام بر روی Start Secret Chat کلیک کنید.

حالا می بینید در صفحه ی چتی که باز می شود امکان چت با فرد مورد نظر نیست و پیام Waiting for X to get online نوشته شده است. این به این معنا است که تنها هنگامی که فرد آنلاین باشد امکان چت مهیا است. اگر فرد در آن لحظه آنلاین باشد هم همان موقع می توان با او چت محرمانه کرد. در نتیجه باید تا هنگامی که به جای این پیغام، محدوده ی تایپ پیام ظاهر شود صبر کنید. این به این معناست که شخص، آنلاین شده است. هنگامی که یک چت محرمانه ی جدید ایجاد می کنید حتی اگر پیامی ارسال کنید، ایجاد یک چت محرمانه توسط شما به اطلاع فرد مورد نظر خواهد رسید.

ترفند تلگرام

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ