لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

با این ترفندها ماندگاری رنگ موهایتان را بالا ببرید

با این ترفندها ماندگاری رنگ موهایتان را بالا ببریدرنگ مو

باید به این نکته توجه کنید که وقتی موهایتان را رنگ می کنید دیگر از شامپو های معمولی استفاده نکنید و حتما از شامپو و نرم کننده هایی استفاده کنید که اختصاصا برای موهای رنگ شده طراحی و تولید شده اند، چون محصولات دیگری که برای موهای رنگ شده نیستند خیلی قوی هستند و به سرعت رنگ موها را از بین می برند.

ماندگاری رنگ موهایتان را برای نوروز بالا ببرید

رنگ مو از موارد زیبایی است که در ابتدا دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید ولی بعد از مدتی ماندگاری رنگ مو کم شده و زیبایی خودش را از دست می دهد. با ما همراه شوید تا شما را با ترفندهایی برای بالا بردن ماندگاری رنگ موهای تان آشنا کنیم.

چگونه عمر رنگ موهایم را بیشتر کنم

پیدا کردن آرایشگر حرفه ای و از طرفی هم رنگ مویی که باعث شود موهایمان عالی شود، کار سختی است. اکنون اگر چیزی که انتظارش را داشتیم به وقوع پیوست، چقدر ناراحت کننده خواهد بود اگر این دوران خوب برای موهایمان، به سرعت سپری شود؟ ما از متخصصین مختلفی پرسیدیم که شما چگونه عمر رنگ مو را تا آنجا که جا دارد، طولانی می کنید؟ پاسخ ها، از آنچه تصور می کردیم ساده ترند، خودتان ببینید!

موهایتان را هر روز شامپو نزنید

استله بامهازر، متخصص رنگ مو می گوید :شاید کمی چرکالو بنظر بیاید، ولی همه نیازی ندارند که هر روز موهایشان را بشویند! شستشوی متناوب، چربی های با ارزشی که رشته موهایتان را مرطوب نگاه می دارد را، از موهایتان می زداید، و همین اتفاق عمر رنگ موهای شما را کمتر خواهد کرد. حالا برای اینکه بین هر بار شستشو، موهایتان تر و تمیز بنظر برسد، می توانید از شامپوی خشک استفاده کنید.

فردریک استیت هم که یک متخصص رنگ موی مشهور دیگر است می گوید: اگر چاره ای نیست و باید هر روز موهایتان را بشویید، کافیست فقط پوست سرتان را شامپو بزنید نه کل موهایتان را! این کار به استقامت رنگ موهایتان کمک می کند، و باعث می شود در استفاده از شامپو نیز صرفه جویی کنید. این خوب نیست؟

از محصولات صحیح استفاده کنید

خیلی وقت ها، رنگ پریدگی موها کاملاً طبیعی رخ می دهند، اما باز هم موهای ما پر طراوت بنظر نمی رسند. اگر از محصولات مناسب استفاده نکنید، این مشکل تشدید خواهد شد. ریتا هازن متخصص رنگ موی اشخاص مشهور می گوید:خیلی مهم است که از شامپو و نرم کننده هایی استفاده کنید که اختصاصا برای موهای رنگ شده طراحی و تولید شده اند، چرا که محصولات دیگر، برای موهای رنگ شده خیلی قوی هستند و به سرعت رنگ موها را از بین می برند.

جول وارن هم می گوید همیشه وقتی که می بینم مردم کلی پول خرج رنگ موهایشان می کنند ولی از آن طرف شامپو و نرم کننده های ارزان قیمت و بی کیفیت می خرند که رنگ موهایشان را خراب می کند، خنده ام می گیرد! من به مشتریانم پیشنهاد می کنم که از شامپو و نرم کننده های مخصوص موهای رنگ شده ی با کیفیت استفاده کنند.

این محصولات بدون سولفات و حاوی روغن آرگان برای تأمین چربی سطح موها هستند تا موهایی براق و نرم داشته باشید. همچنین بعضی از این محصولات حاوی عصاره ی چای سبز نیز می باشند که موهای شما را تغذیه کرده تا رنگ موها تثبیت و عمرش طولانی شود.

هیچوقت با موهای خشک درون استخر شیرجه نزنید

همیشه ابتدا موهایتان را با آب شهری یا آب معدنی خیس کنید. استیت می گوید، که گیسوان شما آب شهری یا معدنی را به خود جذب کرده و اجازه نخواهند داد تا کلر درون آب، رنگ موهای تان را از بین ببرد.

از گرما یا سرمای بیش از اندازه دوری کنید

میسی کوبلر می گوید: هر گاه می خواهید موهایتان را بشویید، باید از آب ولرم استفاده کنید تا رنگ موهایتان برای مدت بیشتری دوام بیاورد، و آخر سر هم، شستشوی سرتان را با آب خنک خاتمه دهید تا موهایتان درخشان شود.

رنگ مو را مهر و موم کنید

هر چه بیشتر موهایتان را رنگ کرده باشید، و هر چه بیشتر سشوار کشیده باشید، موهایتان مواد مغذی بیشتری را از دست داده است. به همین علت استفاده از نرم کننده برای بازیابی مواد مغذی از دست رفته ی موها خیلی مهم است.

می توانید از انواع ماسک مو استفاده کنید، و هم می توانید انواع روغن مو را به موهایتان مالیده و شب را به همان شکل سپری کنید. دقیقاً مثل این می ماند که روی پوستتان مرطوب کننده مالیده باشید. بدین ترتیب کیفیت موها و رنگش عمر بیشتری پیدا خواهند کرد.

رنگ مو هایتان را جلا دهید

وارن می گوید:هر باری که موهایتان را رنگ کردید، تا نوبت دیگر، می توانید به سالن های زیبایی بروید و رنگ موهایتان را جلا دهید تا به آن درخشندگی ببخشید و رنگ موهایتان هم عمرش طولانی شود.

موهایتان نیز به ضد آفتاب احتیاج دارد

نور خورشید رنگ موها را کمرنگ می کند، به عنوان مثال موهای بلوند را به رنگ برنج در می آورد! اگر می خواهید در زیر نور خورشید بیرون بروید، باید از محصولاتی که از موهای شما در برابر UV محافظت می کنند استفاده نمایید. اگر برنامه دارید که چند ساعتی بیرون از خانه باشید، می توانید از روغن هایی که مخصوص درخشان نگاه داشتن موهاست استفاده نمایید.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE