لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

چه افرادی بوتاکس برایشان مؤثر است؟!

0 1,190

چه افرادی بوتاکس برایشان مؤثر است؟!بوتاکس نام تجاری سمی است که از منقبض شدن ماهیچه ها جلوگیری می کند، در سال ۲۰۱۲ سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) اعلام کرد تزریق آن برای درمان میگرن های مزمن مفید است و تنها درمان تایید شده توسط این سازمان می باشد. اما در حال حاضر روشی برای جوان سازی و از بین بردن چین و چروک و زیبایی صورت می باشد.

   بوتاکس روش درمانی یا زیبایی؟!چه افرادی بوتاکس برایشان مؤثر است؟!

بوتاکس برای هر فردی با جنسیت یا نوع پوستی در هر سنی می تواند یک روش درمانی مؤثر شناخته شود، جهت درمان میگرن مزمن شناخته شده است اما به مروز زمان پی بردند که می توانند در زیبایی (از بین بردن چین و چروک) نیز از آن استفاده کنند. با توجه به این موارد امکان دارد هر فردی نتیجه مؤثر و دلخواه نداشته باشد.

عدم دریافت برخی افراد در گرفتن نتیجه مطلوب و دلخواه !!

۱٫دلایل فردی

هنوز دلیلی برای پاسخ ندادن این روش به یک فرد مشخص نشده است، این به عنوان یک عامل بی اثر بودن بوتاکس است.

عمر botox

اما باید توجه داشته باشید که در برخی افراد عمر بوتاکس کوتاه تر است، مثلاً بوتاکس اغلب برای افراد به مدت ۴ماه باقی میماند اما برای کسانی که این روش برایشان پاسخ مؤثری ندارد. کمتر است مثلاً ممکن است ۶ هفته باشد.  

چه افرادی بوتاکس برایشان مؤثر است؟!

۲٫محدودیت ها

بوتاکس برای چه نواقصی مؤثر است

اگر صورت شما چین و چروک های عمیق و قدیمی دارد امکان اینکه botox برای شما مؤثر باشد خیلی بیشتر است.

این ماده برای چه نواقصی مؤثر نیست

اما برای از بین بردن فرو رفتگی ها و حفره های پوستی و افرادی که پوست خیلی شلی دارند، ممکن است نتیجه دلخواه را برای شما نداشته باشد.

درمان غیر از botox برای نواقص ذکر شده

اگر نواقص پوستتان با این روش برطرف نشود یعنی اینکه شما باید روش مؤثر تر و مطلوب تری برای از بین بردن این نواقص به کار ببرید.

۳٫ مواد نامناسب یا نامرغوب

بیشتر مواقع دلیل اثر نکردن botox استفاده از ماده نامرغوب و بی کیفیت است، یا مقدار مناسب استفاده نشده است. برای اینکه بوتاکس تاثیر گذار باشد باید از کیفیت و نحوه استفاده آن اطمینان حاصل شود.

۴٫مقاومت بدن در برابر botox

برخی از افراد پوست مقاومی دارند و امکان این است که اثر این ماده را بر روی پوست خود مشاهده نکنند، اگر برای شما هم بوتاکس تأثیرگذار نبوده است، این احتمال را در نظر بگیرید. برخی افراد همان دفعه اول به botox مقاوم می شوند. اما عده ای به مرور زمان و به دفعات تزریق بوتاکس به آن مقاوم می شوند.

چه افرادی بوتاکس برایشان مؤثر است؟!

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ