لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

صحبت های بهنوش بختیاری درباره فیلم جدیدش

صحبت های بهنوش بختیاری درباره فیلم جدیدشبهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری درباره بازی در فیلم «انزوا» می گوید، این فیلم شباهت زیادی به فیلم «قیصر» دارد. به اعتقاد بهنوش بختیاری نقش هایش را عموما با نگاه به ترکیب بازیگری فیلم مورد نظر و کارگردان اثر انتخاب می کند.

سیمرغ بلورین بهنوش بختیاری

سال گذشته بهنوش بختیاری با بازی در فیلم «من» نامزد دریافت سیمرغ بلورین شد، ولی نتوانست آن را به خانه ببرد. بختیاری در جشنواره سی و پنجم با دو فیلم «انزوا» به کارگردانی مرتضی‌علی عباس‌میرزایی و «ماجان » ساخته رحمان سیفی‌آزاد حاضر شد. البته این دو فیلم توفیق خاصی را در جشنواره کسب نکردند.

بازیگر فیلم بهنوش بختیاری در «ماجان» درباره بازی های اخیری که در فیلم های مختلف داشته است می گوید:« اکنون در این زمان دیگر به متراژ نقش نگاه نمی‌کنم. البته نقش اول بودن برای هر بازیگری مهم است. اما از یک جایی به بعد دیگر چنین مسائلی مهم جلوه نمی کند. اغلب برای حضور در آثار سینمایی به ترکیب بازیگران آن کار و کارگردان فیلم نگاه می‌کنم. عقیده دارم اگر یک بازیگر واقعا کارش را خوب بلد باشد؛ در نقش دو هم می‌تواند به خوبی خودش را نشان دهد.» 

او در ادامه گفت:

«هیچ وقت نمی‌خواهم انسان درجه دو باشم یا این گونه رفتار کنم. همواره سعی می‌کنم که خودم باشم و چیزی که هستم را بروز دهم. در سالهای اخیر مسیر زندگیم را تغییر داده‌ام . البته باز هم می‌گویم ایجاد چنین تغییراتی کار ساده ای نیست. سلامت ماندن در حرفه بازیگری بسیار حائز اهمیت است.»

خانم بختیاری درباره فیلم «انزوا» می گوید:

معتقدم «انزوا» از بهترین فیلم هایی بود که در جشنواره نمایش داده شد. سبک کار عباس‌میرازایی شبیه به هیچ کارگردانی نیست. این اثر کاملا شبیه درون خود کارگردان است. فکر می‌کردم «انزوا» یکی از شانس‌های کسب جایزه در جشنواره باشد. ولی این اتفاق نیفتاد. «انزوا» شباهت زیادی به فیلم «قیصر» دارد. این فیلم درباره قضاوت  بود و درس خوبی است، برای کسانی که زود و بدون دلیل دیگران را قضاوت می‌کنند.»

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE