لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

بازگشت تاج به تهران!!

0 700

مهدی تاج-وبسایت 7حوض

مهدی تاج – رئیس فدراسیون فوتبال که برای شرکت در اردوی تیم ملی جوانان به بحرین سفر کرده بود دیشب به تهران بازگشت.

به گزارش “ورزش سه”، وی در اقامت ۴۸ ساعته خود در منامه پیش از بازی با یمن در اردوی تیم ملی جوانان حضور داشت و ضمن تبریک به ملی پوشان به خاطر ارایه بازی خود در برابر قطر و ژاپن نفری ۳۰۰ دلار به بازیکنان تیم ملی جوانان جایزه داد.

او هم چنین بعد از بازی با یمن در رختکن تیم ملی حاضر شد و به صراحت گفت تیمی که من امروز دیدم تیم بسیار خوبی بوده و به ندرت شاهد بودم در سال های اخیر تیم ملی جوانان ما این گونه بازی کند.

تاج خطاب به ملی پوشان تاکید کرد به اعتقاد من این تیم شایسته صعود به جام جهانی و حتی قهرمانی در این دوره از بازی ها هست و اگر به این مهم دست نیابد افسوس و حسرت برای همه تیم ها باقی خواهد ماند.

البته که صحبت های مهدی تاج پیش از بازی هم در روحیه ملی پوشان تاثیر گذار بود.« در حالی که تیم ملی جوانان به خاطر قانون عجیب و غریب لحاظ نشدن تفاضل گل کمی استرس بازی ژاپن و قطر را داشتند رئیس فدراسیون فوتبال خطاب به ملی پوشان جوان گفت: بدون استرس به زمین بروید و بازی خوب تان را انجام بدهید و نگران هیچ چیز نباشید. اگر تیم خدای ناکرده حذف شد من باید جوابگو باشم …»

گفته می شود در صورت پیروزی ایران در برابر ازبکستان و صعود به جام جهانی کی روش و پیروانی هم به منامه می روند تا از نزدیک شاهد بازی ایران در مرحله نیمه نهایی باشند.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ