لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

این سگ جان بچه‌ای را نجات داد +عکس

این سگ جان بچه‌ای را نجات داد +عکس

سگ قهرمان

سگ قهرمانی کودکی ۲ ساله را که در سرما مانده بود نجات داد و ناجی آن کودک شد. برای ادامه مطلب با سایت هفت حوض همراه ما باشید.

این سگ قهرمانی که عکسش را ملاحظه کردید جان یک کودک دو ساله روسیه‌ای را که در سرما رها شده بود، با در آغوش گرفتن او نجات داد.

مادر بی فکر این بچه او را در ایوان خانه در منطقه آلتای روسیه رها و سگ قهرمانی که او را پیدا کرده بود، او را در آغوش خود نگه داشت و در دمای ۲۱- درجه سانتی‌گراد جانش را حفظ کرد.

طبق گفته ی مادر بچه را به قصد تنبیه کردن در بیرون از خانه رها کرده بود و خانه را ترک کرده بود و بچه هم بدون غذا در ایوان خانه مانده بود تا اینکه بعد از دو روز همسایه‌های آن‌ها بچه را به همراه سگ در ایوان پیدا کردند.

این سگ جان بچه‌ای را نجات داد +عکس

لازم به ذکر است؛ بر اساس گفته نیروهای پلیس که مادر بچه را دستگیر کردند، وی به چند مدت زندان و صلب حق بزرگ کردن این بچه محکوم خواهد شد.

گفتنی است؛ بر اساس گفته نیروهای پلیس که مادر بچه را دستگیر کردند، وی به چند مدت زندان و صلب حق بزرگ کردن این بچه محکوم خواهد شد.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE