لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

انفجار جنجالی گوشی آیفون ۷!!

آیفون 7-وبسایت 7حوض

به گزارش هفت حوض به نقل از جی اس ام: بار دیگر انفجار آیفون در چین خبرساز و جنجالی شده است؛ انفجاری که ناشی از مشکل پیش‌آمده برای باتری گوشی می باشد.

باتری‌های لیتیوم یونی وقتی آسیب می‌بینند بسیار خطرناک می‌شوند، متورم می‌شوند و احتمال دارد منفجر شوند. گزارش شده در چین، آیفون فردی از دستش رها شده است و روی زمین افتاده، به همین خاطر متورم شده و پس از آن منفجر شده است.
طبق گزارش، این آیفون ۷ پلاس حدود یک ماه پیش خریداری شده است. دارنده آیفون منفجرشده گفته است که این گوشی به طور تصادفی از دستش رها شده است و پس از افتادن روی زمین شروع به دود کردن و لرزش کرده است و پس از آن نیز متورم شده و بلافاصله منفجر شده است.
همان طور که در عکس دیده می‌شود، تورم و انفجار آیفون بسیار شدید بوده، طوری که کامل خم شده و نمایشگر از بدنه جدا شده است. اپل در این مورد چیزی نگفته است، اما می‌دانیم این اولین بار نیست که آیفون ۷ منفجر می‌شود. چند ماه پیش نیز خبر انفجار آیفون دیگری شنیده شده است، اما این بار افتادن آیفون روی زمین ممکن است آسیب زیادی به آن وارد کرده باشد و به همین دلیل دستگاه منفجر شده باشد.
نمی‌توان در مورد این اتفاق اظهار نظر قطعی داد و ممکن است باتری از قبل آسیب دیده باشد. آیفون‌های افراد بسیاری هر روز از دستشان رها می‌شود و به زمین می‌افتد، اما هیچ کدام منفجر نمی‌شود و اتفاق خاصی نمی افتد. شاید هم باتری این دستگاه از ابتدا مشکلی داشته است و مسئله دار بوده است.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ