لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

انصاری فرد:در نیمه دوم بهتر بودیم!!

انصاری فرد-وبسایت 7حوض

مهاجم ملی‌پوش کشورمان پس تساوی تیمش برابر آک آتن خودشان را مستحق پیروزی دانست.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، تیم فوتبال پانیونیوس شب گذشته در رقابت‌های هفته ششم سوپر لیگ یونان به همراه انصاری فرد و شجاعی، دو مهاجم ملی‌پوش کشورمان به مصاف آک آتن رفت که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید.
پس از این بازی مجری شبکه novasports یونان به سراغ انصاری فرد رفت و مصاحبه‌ای کوتاهی را با او درباره این دیدار انجام داد که به شرح زیر است:

نظرت درباره این بازی چه بود؟

بازی در چنین استادیومی بسیار سخت است. ما باید در این بازی تمرکز زیادی می داشتیم. در نیمه اول خوب نبودیم. البته برای این بازی با تاکنیک وارد زمین بازی شدیم و برای پیروزی تلاش کردیم. در مقابل تمام راه‌های نفوذ را بستیم و اجازه ندادیم حریف بر روی دروازه ما خطری ایجاد کند. در نیمه اول بازی دفاعی بازی کردیم ولی در نیمه دوم بازی خیلی بهتر بودیم و شانس گلزنی زیادی داشتیم ولی موفق به گلزنی نشدیم. به نظرم در حالت کلی بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و یک امتیاز نیز خوب است. ما باید خود را برای بازی‌های آینده آماده کنیم تا بتوانیم ۳ امتیاز بازی را بدست آوریم.

 درباره تاکتیکی که گفتید می توانید شرح دهید؟

ما همیشه وقتی وارد هر بازی می‌شویم اولا خوب دفاع می‌کنیم تا ابتدا گلی دریافت نکنیم. به نظرم ما برابر آک خیلی خوب بازی کردم و در این بازی نیز مثل بازی‌های گذشته تاکتیک داشتیم

پانیونیوس تاکنون خارج از خانه شکست نخورده است و بردهای پیاپی خوبی داشته است به نظرت رمز موفقیتش چیست؟

ما برای هر بازی اهمیت قائل هستیم و برای هر کدام از آنها برنامه داریم. در هر بازی تنها به کسب ۳ امتیاز فکر می‌کنیم. در این بازی نیز برای کسب ۳ امتیاز وارد زمین شدیم. البته باید شرایط را نیز در نظر گرفت. کسب یک امتیاز در چنین ورزشگاهی نیز خوب است. بله ما شکست هایی را نیز داشتیم زیرا این طبیعت فوتبال است که گاهی شکست نیز بخوریم.در این دیدار کریم انصاری‌فرد ۸۶ دقیقه و مسعود شجاعی ۹۰ دقیقه در ترکیب تیمشان حضور داشتند.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE