لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

اطلاع رسانی شایعه جدید درباره مهران مدیری پیرامون خودش!

مهران مدیری-وبسایت 7حوض

به نقل از خبرآنلاین : روابط عمومی فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» به کارگردانی مهران مدیری با انتشار متنی اعلام کرده است اخبار منتشر شده در مورد این پروژه در رسانه‌ها قابل استناد نمی باشد و صحت ندارند.

در روزهای اخیر خبرهایی در مورد انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین تازه‌ترین فیلم سینمایی مدیری در رسانه‌ها منتشر شده است و دست به دست می چرخد. این در حالی است که هنوز خبر دریافت مجوز نمایش این فیلم از سوی ارشاد منتشر نشده است. برای روشن شدن وضعیت این پروژه روابط عمومی «ساعت پنج عصر» با انتشار متنی اعلام کرد، اخبار انتشار یافته در مورد پیش‌روی تولید فیلم صحیح نمی باشد و همه چیز برای تولید فیلم بعد از دریافت مجوز ساخت دنبال خواهد شد.

متن منتشر شده از سوی روابط عمومی به شرح زیر می باشد :

«روابط عمومی پروژه فیلم سینمایی «ساعت پنج عصر» به کارگردانی مهران مدیری، تمامی شایعات و خبرهای اعلام شده مبنی بر این پروژه، که تا به امروز منتشر شده است را تکذیب و اعلام می‌ کند هیچ‌گونه فعالیت و پیش‌ تولیدی در مورد این پروژه انجام نگرفته و لازم به یاد آوری است فقط خبرهایی که از طریق مدیر روابط عمومی این پروژه اعلام می‌شود صحیح می باشد و طبیعتا تا صدور پروانه ساخت این فیلم از سوی وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی هیچ‌گونه فعالیتی در این پروژه انجام نخواهد شد.»

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ