لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

اشتیلیکه: نقشه های ما در برابر ایران درست نبود!!

اشتیلیکه-وبسایت 7حوض

کره جنوبی با شکست در تهران وضعیت چندان مناسبی در جدول رده بندی مقدماتی جام جهانی ندارد؛ از همین رو نگرانی ها پیرامون شرایط این تیم به اوج خود رسیده است.

به گزارش “ورزش سه”، در آستانه بازی های روز پایانی مرحله رفت انتخابی جام جهانی در قاره آسیا خبرگزاری یونهاپ در گزارشی به بررسی آخرین اخبار اطراف اردوی کره جنوبی پرداخت و از تغییرات گسترده سرمربی آلمانی در فهرست نفرات دعوت شده؛ همچنین پلان های تاکتیکی این تیم در مسابقه حساس با ازبکستان خبر داد.

یونهاپ در این گزارش نوشت: «بعد از مدت ها دوری از تیم ملی چند بازیکن جدید دعوت شده اند تا بلکه با حضور آنها ضعف های فنی کره که در چهار بازی گذشته کاملا به چشم آمد، برطرف شود از جمله دعوت از دو مهاجم جدید و یک مدافع که اشتیلیکه تصمیم دارد از آنها در ترکیب اصلی سود ببرد».

پیرامون آخرین شرایط کره اولی اشتیلیکه، سرمربی تحت فشار این تیم مصاحبه ای با یونهاپ انجام داد و علاوه بر تشریح برنامه هایش برای بازسازی کره بار دیگر به شکست تلخ در تهران اشاره کرد. پیرمرد مغرور آلمانی در همین ارتباط گفت: «هنوز هم نتوانستم بازی و نمایش تیمم در تهران را درک کنم. شکست بسیار تلخی بود چون تمام نقشه هایم مقابل ایران با شکست مواجه شد و در این مدت مدام با خودم فکر کردم که کجای کار اشتباه داشتم. الان می خواهیم مقابل ازبکستان نمایشی متفاوت ارائه بدهیم تا آن خاطره تلخ از ذهنمان خارج شود و در این راه نیاز داریم تا دوباره اعتماد به نفسمان را بازگردانیم».

کره جنوبی به عنوان اولین تیم آسیایی، یک هفته زودتر از بقیه کشورها به اردو رفت و تمریناتش را آغاز کرد تا هم برای بازی دوستانه با کانادا آماده شود هم برای بازی با ازبکستان که از حساسیت خاصی برای آنها در جدول برخوردار است.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ