لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

فروشگاهی که به جای مانکن از جسد یک مرده استفاده کرده!!

استفاده از جسد به جای مانکن

این مانکن زیبا که می بینید در واقع جنازه یک زن واقعی است.

عجیب به نظر می رسد اما این مانکن زیبا که می بینید در واقع جنازه یک زن واقعی است.در ویترین یکی از فروشگاه های لباس عروس در چیهواهوا مکزیک مانکنی گداشته اند که یک مدل معمولی نیست.

این مانکن غیر معمول بیش از ۸۰ سال است که در ویترین این مغازه گداشته شده و روزانه ده ها مشتری از سراسر جهان برای دیدن آن می آیند. لباس های این مانکن هفته ای دو بار عوض می شود. و کسانی که مسئول تعویض لباس هستند باترس لباس این مانکن را عوض می کنند.

استفاده از جسد به جای مانکن در یک فروشگاه

پاسکو آلبتا نام این مدل است که یک جسد ۸۰ ساله است. که سال ها پیش در مراسم عروسی اش توسط نیش یک رتیل فوت کرد. این عروس که دختر صاحب مغازه است مومیایی شده و بیش از ۸۰ سال است که به عنوان یک مانکن برای نمایش لباس عروس در ویترین مغازه پدرش مشتریان را متعجب می کند.

تا کنون افسانه ها و داستان های زیادی در مورد این مانکن مومیایی شده گفته اند. برخی از افراد ادعا کرده اند که شب هنگام این مانکن خود به خود مکانش را تغییر می دهد.!! بدن این مانکن از موم ساخته شده است. و موهایش کاملا واقعیست. بر طبق شایعاتی بعد از مرگ دختر پدرش که صاحب مغازه است دیوانه شد و او را مومیایی کرد که همیشه در کنارش بماند.

استفاده از جسد به جای مانکن در یک فروشگاه

استفاده از جسد به جای مانکن در یک فروشگاه

استفاده از جسد به جای مانکن در یک فروشگاه

استفاده از جسد به جای مانکن در یک فروشگاه

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ