لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

ازدواج مرد سنگاپوری با مار کبری!!!!!

ازدواج باور نکردنی-وبسایت 7حوض

به گزارش هفت حوض به نقل از باشگاه خبرنگاران: انتشار عکس هایی از یک مرد جوان سنگاپوری که ادعا می کند با یک مار کبری ۳ متری خانگی ازدواج کرده است همگان را در بهت و حیرت فرو برده است و بسیار جنجالی شده است.

این مرد که هویتش فاش نشده است باور دارد که روح همسرش در این مار حلول کرده است. همسر وی پنج سال پیش فوت کرده است. وی حالا اکثر زمان زندگی اش را با این مار می گذارند.
“وورانان ساراسالین” اهل کانچانابوری تایلند که عکس های این مرد را منتشر کرده در این خصوص گفته است: “عشق واقعی یک حقیقت محض می باشد. این مرد باور دارد که همسرش دوباره در قالب این مار کبری زنده شده است. وی با این مار بازی می کند، حرف می زند و بسیار خوشحال به نظر می رسد و از این کار نهایت لذت را می برد.
این مرد سنگاپوری هرگز از این مار دور نمی شود و همه جا آن را با خود به همراه دارد حتی زمان خواب. با اینکه افراد زیادی به وی در خصوص خطرناک بودن این مار هشدار داده اند اما او به این حرفها توجهی نمی کند.”

ازدواج باورنکردنی-وبسایت 7حوض

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ