لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

آیا لیلا بلوکات با والیبالیست معروف ازدواج کرده؟

آیا لیلا بلوکات با والیبالیست معروف ازدواج کرده؟لیلا بلوکات

چند وقتی است که خبر ازدواج لیلا بلوکات با والیبالیست مشهور کشورمان در حال انتشار است، لیلا بلوکات طی مصاحبه ای این خبر را تکذیب و شایعه اعلام کرد و در این باره توضیح می دهد.

شایعه ازدواج لیلا بلوکات

لیلا بلوکات یکی از بازیگران جوان کشورمان است که بازیگری فیلمهایی مثل یوسف پیامبر، سریال آسمان همیشه ابری نیست، دراکولا، اخراجی های ۱ و ۲ و… را به عهده داشته است . اخیرا شایعه ای درباره ازدواج لیلا بلوکات در فضای مجازی منتشر شده است که او با یکی از والیبالیست های معروف ایرانی ازدواج کرده است.

آیا لیلا بلوکات با والیبالیست معروف ازدواج کرده؟

این بازیگر در گفتگو با مجله زندگی ایده آل از شایعاتی که باعث مختل شدن زندگی اش شده، صحبت کرده است. لیلا بلوکات در پاسخ به این سوال که «بدترین شایعه ای که در مورد خودش شنیده ، چه بوده است؟»

می گوید:

«ارتباط من با یک والیبالیست، البته بد نیست به این نکته اشاره کنم، به خاطر اینکه من آدم ورزشی هستم، قطعا با افراد ورزشی زیادی در ارتبال خواهم بود، والیبالیست، فوتبالیست، حتی کشتی گیر و… این رفت و آمدها باعث شده تا شایعاتی به وجود بیاید.

علت دیگر شیوع این حرف و حدیث ها درباره من به دلیل خیریه هایی است که راه اندازی کرده ام و از افراد ورزشی و دیگران کمک خواسته ام تا در این کار پسندیده با من همراه باشند.
شایعه ای دیگر این که من با یکی از بچه های تیم والیبال ازدواج کرده ام! و به علت این که با آقای علی کریمی برای کارهای خیریه پیشتر در ارتباط و تعامل هستم، شایعه شده بود با ایشان دوست هستم و …

به دلیل روابط کاری ام، با آدم های گوناگونی در ارتباط هستم

مطمئنا این بدان معنی نیست که با هر کسی اسلام و احوالی پرسی می کنم، رابطه دارم و قرار است ازدواج کنم! متاسفانه این شایعات در زندگی شخصی هر فردی تاثیرگذار خواهد بود. الان یک دختر مجرد هستم ولی اگر متاهل بودم، قطعا با همسرم به مشکلاتی برمیخوردم.

خداروشکر می کنم که افراد نزدیک و خانواده ام، مرا به خوبی می شناسند. یک بار شایعه شده بود من تصادف و فوت کرده ام؛ برای چند ساعتی خانواده من کلی نگرانم شدند یا این که شایعه شده بود خارج از کشور زندگی می کنم، این موضوع باعث شد خیلی از کارگردانان نتوانند با من قرارداد ببندند و …»

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE