لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

اخاذی ۱۰۰ میلیونی دختر شیاد از بچه پولدارها!!

اخاذی-وبسایت 7حوض

ایران نوشت: راز دروغگویی‌های دختر جوان که سعی داشت با سناریوی دروغین خود را قربانی نقشه سیاه سرنشینان خودروی شاسی بلند نشان دهد، در تحقیقات بازپرس پرونده فاش شد.

دختر جوان زمانی که سوار بر خودروی «هیوندا»ی شاسی بلند شد و از وضعیت مالی خوب سرنشینان آن با خبر شد، نقشه‌ای به ذهنش رسید. او پس از طرح دوستی با سرنشینان خودرو راهی خانه آنها شد. اما زمانی که مطمئن شد به خانه مورد نظر رسیده‌اند ناگهان سر و صدا راه انداخت و با فریاد مدعی شد از سوی پسران جوان ربوده شده است.
همان موقع نیز، مأموران گشت کلانتری در شمال شهراز راه رسیده و دو پسرجوان را دستگیر و آنها را همراه دخترجوان به کلانتری منتقل کردند.

دختر جوان در تحقیقات به مأموران گفت: ساعتی قبل خودروام در خیابان خراب شد. همان موقع سرنشینان خودروی شاسی بلند از راه رسیده و به بهانه رساندنم به خانه مرا ربودند. آنها قصد آزار و اذیتم را داشتند که با حضور بموقع پلیس ناکام ماندند.

اما دو پسر جوان زمانی که در مقابل بازپرس جنایی ایستادند، اظهارات متفاوتی داشتند. یکی از آنها گفت: درحال عبور از خیابان بودیم که متوجه شدیم خودروی دخترجوان مشکل پیدا کرده است. به همین خاطر او را سوار ماشین کردیم تا به خانه‌اش برسانیم. اما در بین راه سر صحبت را باز کرد و همراه ما راهی خانه شد. ضمن اینکه هیچ اجباری در کار نبود. اما با این داستان سرایی قصد اخاذی دارد.

باتوجه به اظهارات دختر جوان؛ سرنشینان خودرو بازداشت شده و در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفتند. با گذشت چند روز از این ماجرا دختر جوان به دادسرا رفت و شکایتش را پس گرفت.اما رضایت ناگهانی دختر جوان، شک بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای جنایی تهران را برانگیخت. این درحالی بود که در تحقیقات مشخص شد دختر جوان از خانواده متهمان ۱۰۰ میلیون تومان پول گرفته و سپس رضایت داده است.

بنابراین بازپرس پرونده به تحقیقات فنی و تخصصی از فرنگیس پرداخت و دختر جوان که دچار تناقض گویی شده بود سرانجام راز سناریوی دروغین‌اش را فاش کرد.«زمانی که سوار بر خودروی گرانقیمت شدم، فهمیدم که وضع مالی پسرها خوب است و می‌توانم به بهانه آزار و اذیت پول خوبی به جیب بزنم. به همین خاطر پس از ریختن طرح دوستی راهی خانه آنها شدم. اما در آنجا شروع به داد و بیداد کردم تا همسایه‌ها متوجه سر و صدایم شوند و موضوع را به پلیس خبر دهند. همان موقع ماشین گشت پلیس هم رسید و من با سناریوی دروغین موفق به بازداشت دو پسر جوان شدم. از طرف دیگرخانواده متهمان پرونده زمانی که بچه هایشان را با اتهام سنگینی روبه‌رو دیدند به سراغم آمده و ۱۰۰ میلیون تومان پول نقد دادند تا از شکایت صرفنظرکنم.»با اعتراف‌های فرنگیس، بازپرس جنایی دستور بازداشت وی را صادرکرد. از آنجا که احتمال می‌رفت افراد دیگری نیز در دام دختر شیاد گرفتار شده باشند، دستور تحقیقات در این خصوص نیز صادرشد. ‏

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ