لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین خیلی دیر شده است؟

آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین خیلی دیر شده است؟

پیتر شیف تاجر و سرمایه‌گذار آمریکایی معتقد است

کسانی که حالا اقدام به سرمایه گذاری در بازار بیت کوین می‌کنند احتمال دارد همه چیز را از دست بدهند. روزهای گذشته برای افرادی که در بازار بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند جالب و در عین حال ترسناک بوده است. هفته پیش قیمت‌ها واکنش مثبتی نسبت به ارائه معاملات آتی توسط (CBOE) نشان داد. اما درست یک هفته بعد از اینکه بازار (CBOE) شروع به معامله قراردادهای آتی بیت کوین کرد، قیمت‌ها کاهش پیدا کرده است.

سپس در روز چهارشنبه بزرگ‌ترین بستر معاملاتی بیت کوین در آمریکا یعنی کوین بیس اعلام کرد که از بیت کوین کش نیز حمایت می‌کند. قیمت بیت کوین کش افزایش پیدا کرد در حالی که بیت کوین شاهد افت قیمت بود.

پیش‌بینی پیتر شیف از بازار بیت کوین

به گزارش شبکه تلویزیونی (RT)، پیتر شیف، فردی که بحران مسکن سال ۲۰۰۸ را پیش‌بینی کرده بود به سرمایه‌گذارها هشدار می‌دهد که با قیمت کنونی، بیت کوین نخرند. با وجود کاهش قیمت بیت کوین، اما این ارز امسال شاهد افزایش ۲۰۰ درصدی ارزش بوده است.

شیف به افرادی که می‌خواهند تازه وارد شوند می‌گوید که خیلی دیر شده است:

افرادی که چند سال پیش یا حتی ابتدای امسال روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند می‌توانند پول خوبی به جیب بزنند. اما افرادی که می‌خواهند با قیمت‌های کنونی بیت کوین بخرند تا آن را با قیمت‌های بالاتر بفروشند، خیلی دیر رسیده‌اند.

ضرب المثلی قدیمی وجود دارد که می‌گوید:

همراه با شایعات خرید کن و زمانی که تبدیل به اخبار شدند، بفروش.

به نظر می‌رسد این ضرب المثل برای تایید ادعای شیف درست باشد. او می‌افزاید:

این ارزها زمانی که حباب آن بترکد، با قیمت ناچیزی معامله خواهند شد. در حال حاضر تنها دلیلی که افراد بیت کوین می‌خرند به خاطر این است که قیمت‌ها در حال افزایش است. اما وقتی اوضاع تغییر کند به دلیل دیگری شروع به فروش می‌کنند.

او همچنین به مشکل عملکرد بیت کوین اشاره می‌کند و می‌گوید:

هیچ ارزشی در بازار بیت کوین وجود ندارد، شما نمی‌توانید آن را به صورت پول استفاده کنید. خیلی کند، گران و آسیب پذیر است.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ