لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

آیا راز و رمز اعداد با ارقام تکراری را می‌دانید؟

آیا راز و رمز اعداد با ارقام تکراری را می‌دانید؟-وبسایت 7حوض

آیا معمولا اعداد با ارقام تکراری را می‌بینید؟

اعداد با ارقام تکراری یا آن طور که مصطلح است اعداد تکراری می‌توانند روی ساعت، در برنامه‌ی رادیویی، یا حتی در نشانه‌های خیابان‌ها و آدرس‌ها باشند.

اگر این اتفاق زیاد برای‌تان می‌افتد، شاید به این معنی است که یک موجود غیرفیزیکی دارد با شما صحبت می‌کند. منظورم این است که می‌توانم حدس بزنم موجودی از بعد سوم(بعد غیرفیزیکی) سعی دارد با شما ارتباط برقرار کند.  ممکن است یک شیطان، فرشته، روح، شبح یا … باشد. چون موجودات غیرفیزیکی متفاوتی ممکن است بالاتر یا پایین‌تر از سطح دنیای ما وجود داشته باشند، مجبور هستند به روش‌های غیرمستقیم با ما ارتباط برقرار کنند.

متخصصان علوم غیب و معنوی درمورد معنی ضمنی این ارقام تکراری گمانه‌زنی‌هایی کرده‌اند. مانند اشکال دیگر فال‌بینی، این تفسیر خیلی شخصی خواهدبود. هرچند این رهنمون‌ها نقشه‌ی کلی را ترسیم خواهندکرد، ولی معنای آنها در زندگی‌تان به تفسیر شما بستگی دارد.

دیدن ۱ها

تکرار این رقم نشان می‌دهد شما در مسیری “درست” قرار دارید. این تاییدی بر انرژی مثبت و تصمیم‌های بهره‌ور است.

دیدن ۲ها

این اعداد به این معنی است که شما با مانعی روبه‌رو می‌شوید. به خودتان و توانایی‌های‌تان ایمان داشته‌باشید. با دیدن این عدد نیروی خود را جمع کنید و ترس‌ها و آدم‌های منفی را کنار بزنید.

دیدن ۳ها

۳ عددی قدرتمند است که نشان‌دهنده‌ی عناصر پویا است. رهنمودهای روحانی فراخوانده شده‌اند تا به شما در تلاش‌های‌تان کمک کنند. دیدن مکرر این عدد تاییدی است بر ایمن بودن شما از منفی‌بافی و عدم بهره‌وری.

دیدن ۴ها

تجمع عظیم ۴ها در زندگی‌تان یعنی شما دارید منابع زیادی را جمع می‌کنید. اگر کشمکش‌های مالی یا هیجانی را تجربه کرده‌اید، این نشان می‌دهد این کشمکش‌ها رو به پایان است و شما را به سوی دوره‌ی پرمنفعت رهنمون می‌سازد.

دیدن ۵ها

۵ آشکارکننده‌ی پایان رکود یا گیر کردن در گودالی منفی است. زندگی‌تان برای حرکت به جلو انرژی گرفته‌است یا خواهدگرفت. طرح‌های گذشته، که معلق مانده‌اند، تحت تاثیر این نیروی مولد قرار می‌گیرند. عناصر مهم و فوق‌العاده به زودی وارد زندگی‌تان خواهندشد.

دیدن ۶ها

۶ها معمولا مسئول قدرت‌ها و نفوذ شیطانی هستند. اما همیشه این‌طور نیست. ریاضیات زبانی جهانی است که هر موجود باشعوری از آن استفاده می‌کند. این‌که همه‌جا عدد ۶ را ببینید لزوما به این معنی نیست که شما به زودی تسخیر می‌شوید یا اتفاقی به این غم‌انگیزی. ولی ۶ها هشدار عمومی هستند. معنی‌اش این است که انرژی‌های منفی دارند در شما نفوذ می‌کنند و نیاز دارید برای خودتان وقت بگذارید. وقت بگذارید و هیجانات و افکارتان را بررسی کنید. آیا افکار و هیجانات‌تان به‌طور نامشخصی تیره یا غیرمولد هستند؟ حرکت‌هایی را آغاز کنید تا انرژی‌های شفابخش را به درون خودتان و اطرافیان‌تان بیاورید.

دیدن ۷ها

۷ها نشانه‌ی انرژی‌های و چیزهای ممکن خوب هستند. دروازه‌ی رشد و شفقت نزدیک هستند۷ پس از انرژی‌ها و منابع موجود بهره ببرید.

دیدن ۸ها

۸ها معمولا کمی کم‌یاب هستند. این عدد نشان‌دهنده‌ی ارتباطی قوی به قلمروی یک جهان مخفی است. این قلمرو به قدرت‌های جادویی، شفابخش، و کیهانی مربوط می‌شود. در این مکان است که فرشته‌ها اقامت دارند و حقایق عمیق آشکار می‌شوند.

دیدن ۹ها

۹ آخرین عدد یک‌رقمی است که می‌تواند جزء اعدادی با ارقام تکراری باشد، پس منطقی است که وقتی ظاهر می‌شود که یک فصل تمام و فصلی دیگر آغاز می‌شود. به شغلی که دیگر به آن نیاز ندارید، یا رابطه‌ای که سمی شده‌است توجه کنید. به مسیر منحصر به‌فردتان بچسبید و با این آگاهی قدم بردارید که وقتی یک در بسته می‌شود، در دیگری باز می‌شود. هم‌چنین ۹ دوست‌دار فرصت‌هایی برای آموختن درس‌های مهم مخصوص شما است.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

از این مطلب خوشتون آمد, با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE