لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

بیت کوین یک سرمایه‌گذاری سودآور است یا خیر؟

بیت کوین یک سرمایه‌گذاری سودآور است یا خیر؟

بیت کوین یک ابداع اینترنتی است

که از آن به عنوان پول الکترونیکی هم یاد می‌شود و سرمایه گذاری بیت کوین چالشی است که خیلی از افراد درحال حاضر به دنبال آن هستند. در طی سالیان نه چندان دور بهای Bitcoin در بازارهای جهانی از چند صدم دلار به صدها دلار افزایش یافته است و می‌توان گفت که خالقان بیت کوین موفق شدند در مدت کوتاهی آن را از یک ایده به یک واقعیت اثرگذار بر دنیای اقتصاد تبدیل کنند.

Bitcoin امکان پرداخت‌های بسیار کم هزینه را محیا می سازد. شبکه بیت کوین سیستم کنترل کننده متمرکز ندارد و توسط هیچ سازمان، مؤسسه و یا نهاد دولتی اداره نمی‌شود. زمان متوسط تایید هر انتقال بیت کوین، تقریبا ده دقیقه است.

بیت کوین یک سرمایه‌گذاری سودآور است یا خیر؟

سرمایه گذاری بیت کوین درست است یا غلط؟!

درحال حاضر پرسش های زیادی حول سرمایه گذاری بیت کوین و درست یا غلط بودن آن توسط افرادی که در پی راه‌های مختلف سرمایه‌گذاری روی بیت کوین هستند، مطرح می‌شود. این پرسش ها جنبه‌های مختلقی دارند و بسته به دیدگاه افراد راجع به آینده بیت کوین متفاوت است.

افرادی اعتقاد دارند سرمایه گذاری بیت کوین در آینده کاملا توزیع می‌شود، به‌ صورتیکه در آن عدم وجود یک ناظر متمرکز، کلید ارزش دارایی می‌شود، به شما می‌گویند، بله، بیت کوین آمادگی این را دارد که در آینده ارزشمندتر از امروز شود. دسته دیگر کسانی هستند که به اعتماد رایج فراهم شده توسط بانک ها و موسسات دولتی اهمیت بیشتری می‌دهند، به احتمال زیاد شما را از سرمایه گذاری بیت کوین باز می‌دارند.

اگر چه تعیین اینکه یک سرمایه‌گذاری در آینده چقدر مفید خواهد بود، در نهایت مانند یک بازی شانسی یا حدسی است؛ راه‌های درست و امتحان شده‌‌ای برای تعیین ارزش دارایی وجود دارد. یکی از ساده‌ترین راه‌های فکر کردن روی بیت کوین به‌ عنوان یک سرمایه‌گذاری، سنجیدن افزایش ارزش آن در مقابل دلار آمریکاست. اخیرا قیمت‌های بیت کوین ۱۸۰۰۰ دلار را پشت سر گذاشته است. اگر شما روی یک پول دیجیتال وقتی ارزشش چند سال پیش هنوز حدود ۱۵۰ دلار معلق بود یا وقتی ابتدا در سال ۲۰۰۹ ایجاد شده بود و هیچ ارزشی در مقابل دلار نداشت، سرمایه‌گذاری کرده اید، احتمالا به این خاطر بوده که شما متقاعد شده بودید این پول وسیله سرمایه‌گذاری خوبی است.

ارزش سرمایه گذاری بیت کوین

از آن گذشته، یک مفهوم زیربنایی پشت سرمایه گذاری بیت کوین، این است که تنها ۲۱۰۰۰۰۰۰ بیت کوین وجود خواهد داشت. به این معنی که ممکن است همواره ارزشمند بماند یا ارزشش بسته به سایر انواع پول‌هایی که می‌توانند بی وقفه چاپ شوند، افزایش یابد. دیگر دلایلی که این دارایی یک سرمایه‌گذاری خوب به نظر می‌آید، عبارتند از محبوبیت در حال رشد آن، اثرات شبکه ای، امنیت، تغییر ناپذیری و وضعیت آن به عنوان اولین عضو دنیای در حال رشد پول‌های دیجیتال است.

بیت کوین یک سرمایه‌گذاری سودآور است یا خیر؟

آن گونه که گفته شده است، بیشتر افراد حداقل یک استدلال قابل توجه برای محدود کردن سرمایه گذاری بیت کوین به یک بخش کوچک از نمونه کارهای خود دارند. Bitcoin به‌ خاطر جهش‌های قوی در قیمت، قله‌های بلند و دره‌های عمیقی که موجب می‌شود داشتن اعتماد به این دارایی به‌عنوان یک دارایی پول‌ساز در بلند مدت مشکل شود، شناخته شده است. گره زدن تمام پولی که دارید به چنین دارایی بی ثباتی بی‌احتیاطی است. بهتر است این قانون را رعایت کنیم که «هیچوقت بیشتر از آنچه مایل هستید از دست بدهید، سرمایه‌گذاری نکنید».

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ