لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (11 رای, میانگین: 4٫64 از 5)
Loading...

آنابل | همه چیز درباره عروسک جن زده مشهور+عکس

0 11,410

آنابل | همه چیز درباره عروسک جن زده مشهور+عکس

آنابل عروسک جن زده ای بود که توسط روح یک دختر تسخیر شد!

عروسک آنابل (Annabelle) معروف به عروسک جن زده بوسیله مادر دختری به اسم دانا در سال ۱۹۷۰ به او هدیه داده شد. دانا و هم اتاقی اش انجی فهمیدند عروسک به دور از چشم آنها دائما جایش عوض می شود، کمی بعد آنها متن هایی بر روی یک تکه کاغذ روغنی با مضمون «کمکم کنید» پیدا می کنند و نکته وحشتناک اینکه آنها اصلا در خانه خود کاغذ روغنی نداشتند!

آنها با ترس از این اتفاقات دست به دامن یک جن گیر می شوند و جن گیر به آنها می گوید که عروسک توسط روح دختری که در زیر خانه دفن شده تسخیر شده است.

آنابل | همه چیز درباره عروسک جن زده مشهور+عکس

وحشت آنها با خارج شدن مایع قرمز رنگی از دستان «عروسک آنابل» بیشتر از گذشته شد!

روزی یکی از دوستان «دانا» و «انجی» به نام «لو»

ماجرایی را برای آنها تعریف می کند: یک شب «لو» با ترس و وحشت از خواب می پرد، انگار که کابوس وحشتناکی دیده بود، با این تفاوت که احساس می کرد بیدار است اما نمیتواند حرکت کند، او به اطرافش نگاه می کند و در پایین تخت خود «عروسک آنابل» را می بیند، آنابل از روی پاهای لو حرکت کرد و خود را به سینه «لو» رساند و همانجا متوقف شد، «لو» با دیدن این صحنه از هوش رفت.

آنابل | همه چیز درباره عروسک جن زده مشهور+عکس

عکس عروسک تسخیر شده آنابل که هم اکنون در موزه اوکالت نگهداری میشود

فردای آن روز که «لو« و «انجی» در حال…

خواندن نقشه راه برای رفتن به یک سفر جاده ای بودند که صدای خش خشی از اتاق «دانا» به گوش رسید، آنها به دنبال صدا رفتند و هیچ کسی در اتاق نبود به غیر از عروسک آنابل که بی حرکت در گوشه ای از اتاق افتاده بود. «لو» به طرف عروسک می رود و همان لحظه احساس می کند کسی پشت سر اوست، وقتی برمی گردد هیچ کسی را نمی بیند. اما احساس چنگ زدگی روی سینه اش می کند و رد چنگالی را روی سینه خود می بیند، این خراشها در مدت دو روز کاملا بهبود می یابند.
اکنون «آنابل» در موزه اوکالت قرار دارد و قفسه اش را با آب مقدس تطهیر داده اند.
منبع : نمناک

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
دانلود نرم افزار قرعه کشی

ارسال یک پاسخ