لایک خودکار, استفاده ایمن, کامنت خودکار, کاملا اتوماتیک, پشتیبانی کامل, آپدیت های رایگان, فالو و آنفالو خودکار, گردآوری افراد هدف, نصب سریع و استفاده آسان, کنترل کامل روی حساب اینستاگرام,
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (هنوز امتیازی داده نشده!)
Loading...

شکنجه وحشیانه دو کودک در باغ شهریار اشک همه را درآورد

شکنجه وحشیانه دو کودک در باغ شهریار اشک همه را درآورد

مونا و ندا کودکانی که به ترتیب ۱۶ و ۲ ماهه هستند، توسط مادراشان سیما که ۳۴ ساله و دارای بیماری روانی، و معتاد به مواد افیونی شیشه است در حالی که مدعی است ترک کرده اما وضع ظاهری او خلاف این را نشان می‌دهد، به همراه فردی ناشناس که پسر عمه خود معرفی‌اش کرده است مورد آزار و شکنجه قرار گرفته‌اند.

آزار و اذیت دو کودک

این دو کودک چند ماهه مدت ۲۵ روز در آلاچیقی در یکی از باغ‌های شهریار بودند، و توسط مادرشان سیما و فردی ناشناس مورد آزار و اذیت قرار گرفتند. که آثار جراحت شدیدی بر روی بدنشان دیده می‌شود.

اعتیاد مادر مونا و ندا

سیما به شدت به مواد مخدر شیشه اعتیاد دارد و از بیماری روانی رنج می‌برد مورد تایید پزشکان نیز قرار گرفته است.

پدر این دو کودک چه کسی است؟

بابک ۴۰ ساله پدر مونا و ندا، نیز مثل سیما اعتیاد دارد و مواد صنعتی و سنتی مصرف می‌کند، با اینکه چندین بار برای ترک اعتیاد در کمپ بستری شده است همچنان مصرف کننده مواد است.

بابک کجاست؟

بابک به دلیل بیماری همسرش، زن و بچه‌هایش را رها کرد و از شهریار به تهران آمد تا یک زندگی جدیدی را شروع کند، و سیما برای یافتن بابک به تهران می‌آید و با تمام تلاشی که داشت به نتیجه نرسید و بابک را پیدا نکرد.

بازگشت سیما به شهریار

سیما بعد جستجو و تلاش فروان نتوانست بابک را بیابد و به شهریار برگشت، با سنگدلی فرزندان خود را با همراه فردی ناشناس مورد شکنجه و آزار قرار داد، به طوری که این کودکان دچار جراحت شدیدی در بدن و صورتشان شده‌اند.

شکنجه وحشیانه دو کودک در باغ شهریار اشک همه را درآورد

فرد ناشناس که بود؟!!

به مدت ۲۵ روز به شدت این کودکان آزار و اذیت شدند توسط مادر و فرد ناشناس که سیما او را پسر عمه خود معرفی کرد.

نجات این دو کودک توسط بهزیستی

در ارتباط با این کودک آزاری و اطلاع از وضعیت خانواده مددکاران در این حوزه اقدامات لازم را انجام دادند و این دو کودک به شیرخوارگاه بهزیستی منتقل شدند، و تحت درمان قرار گرفتند.

گزارش‌های رسیده در مورد مادر دو کودک

گزارش‌ها حاکی از آن است که مادر مونا و ندا چندین بار برای گرفتن کودکانش به سازمان بهزیستی مراجعه کرده، که مسئولان با توجه به شرایط مادر اذعان کرده‌اند که کودکان فعلاً در شیرخوارگاه خواهند ماند.

با کانال تلگرام «هفت حوض» همراه شوید

این مطلب رو با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

print
برای عضویت در کانال تلگرام وبسایت هفت حوض کلیک کنید - join to telegram channel

ارسال یک پاسخ

CLOSE
CLOSE